ASTROLOGICKO -NUMEROLOGICKÉ = PÍSEMNÉ VÝKLADY

- vycházím z numerologie, astrologie. Objednací lhůta dle stavu objednávek cca 7-21 dní.


ŽIVOTNÍ ROZBOR

Rozbor cca 34 stran, kde rozebereme datum narození.

Co se dozvíte: Životní úkol, jaké máte klady, zájmy, záliby, slabiny, charakterové vlastnosti, doporučení čemu se vyhnout, slabá období, silná období, dobré dny, jaké jsou pro vás ideální drahé kameny, jaké budou pro Vás šťastné roky, jaký jste typ osobnosti, rozebeme si numerologickou mřížku, kde vyčteme např.jak komunikujete, jakou máte intuici, jaký máte úsudek, jak organizujetef jak se vcítíte do druhých, odpovědnost vůči druhým a mnoho dalšího.

Prozkoumáme Vaše jméno.

Co se dozvíme:jaký duch se inkarnoval do vaší osobnosti, jméno ukazuje aktivitu, přijmení ukazuje společenské zařazení a dědičné vlivy, duševní číslo nám může ukázat jasný směr, jaké máte výzvy, jaké je vaše spirituální číslo, rozebereme jmenou numeroligickou mřížku

CHCI SI ROZBOR OBJEDNAT


ŽIVOTNÍ JANTRA

Rozbor v rozsahu cca 6 stránek textu A4

Numerologické jantry se nosí jako talismany, které nám přinášejí ochranu a jsou ve formě magických čtverců. Můžeme je namalovat, vyrýt a nosit na krku. Životní jantra je vytvořena na základě data narození a dá se z ní vyčíst: Charakter a motivace, Energie a nadšení, Naše, vztahy jak je prožívám, Štědrost a velkorysost, Pomoc ostatním, Intuici. Jak se dokážeme radovat ze života, Karma, Láska, Peníze a hodnot, Nadání, Možností a příležitosti, Životní postoj

CHCI SI ROZBOR OBJEDNAT


KARMICKÝ ROZBOR

Obsahuje cca stran 31/ BONUS KRAVNÍ SKUPINA jestli jí znáte.
Co si Vaše dušička přinesla do života, co jste si převzali od předků, jak poznáte jestli neplníte karmu, jaký vzorce (programy)jste zdědili po předcích, po jaké cestě se Vaše duše má vydat,jaký úkoly máte splnit. Jaký máte karmický úkol, pak sei něco povíme o karmickým kódu, zda ho správně využiváte či ho nepřijímáte. Následují osudové trojúhelníky, kde si prohlédneme Váž život od narození až po smrt. Kdy Vaše duše dospěla a co se máte ve zvoleném období naučit, prakticky rozebereme rok po roku. Když dospějeme celý trojúhelník - tak se nám pak cykly opakují.
A kdo zná krevní skupinu - tak jako Bonus si něco povíme o krevní skupině z hlediska karmy.


ROČNÍ ROZBOR

celkový trend, práci, finance, zdraví.
Tento rozbor se počítá od Vašich narozenin k následujícím
Např. máte narozeniny v dubnu 2011 a vy si vzpomenete červnu 2011, že chcete rozbor. Musíte se rozhodnout od kdy chcete rozbor zda od dubna 2011 nebo od dubna 2012 ?

DĚTSKÝ ROZBOR

Rozbor v rozsahu cca 33 stránek textu A

Dětský rozbor je vynikajícím pomocníkem při výchově našich dětí.

Z data narození vyčteme:Jak se dítě bude projevovat jako miminko, školák i dospívající. Základní charakterové vlastnosti. Jak se bude chovat. Typ osobnosti a životní cestu. Numerologická mřížka: Slovní projev-city. Manuální zručnost. Láska. Moudrost. Chybějící čísla v mřížce: co si dítě v životě musí osvojit. Roviny: jakým směrem se  dítě bude ubírat . Primární čísla: vypovídají o jednotlivých etapách života. Předpověď do patnácti let dítěte co ho čeká.

Jmenná numerologie: Zde si řekneme o vibracích čísel na jméno. Z hlediska zaměstnání. Jaká je pro něho vhodná práce. Jakou má inteligenci.

CHCI SI OBJEDNAT ROZBOR